Materiały Zespołu ds. Przyjaznej Komunikacji

Przygotowanie uchwał podjętych przez Zespół poprzedzone było długimi, nierzadko burzliwymi dyskusjami, prezentacjami, analizami. Udostępniamy do Państwa dyspozycji pierwszą część materiałów roboczych przygotowanych przez Zespół w trakcie jego prac, wierząc iż mają one znaczną wartość edukacyjną i informacyjną. Przypominamy jednocześnie, iż całość pracy zespołu wykonana została społecznie.

11.05.2011 Prezentacja „Potrzeby rewitalizacji Łodzi w kontekście perspektyw finansowania” przygotowana na spotkanie robocze z Panią Prezydent Hanną Zdanowską oraz dyrektorami wydziałów UMŁ. Zespół na spotkaniu reprezentował Tomasz Bużałek z IPT.
http://iptlodz.org/blog/wp-content/uploads/2011/05/Perspektywy_kom.pdf (1,7MB)

22.03.2011 Prezentacja „Przyjazne przystanki” pokazuje w jaki sposób budować i wyposażać przystanki i ich otoczenie, aby posiadały one pełną funkcjonalność w tym dla osób z dysfunkcją narządów ruchu.
http://iptlodz.org/blog/wp-content/uploads/2011/05/Przyjazne-Przystanki.pdf (0,7MB)

10.05.2011 Prezentacja „Handlarze czasu – Marketing transportu publicznego” zwraca uwagę na konieczność tworzenia jednolitej, spójnej oferty. Tłumaczy w jaki sposób „sprzedawać” transport publiczny i w jaki sposób docierać do klientów. http://iptlodz.org/blog/wp-content/uploads/2011/05/Marketing-Transportu-Publicznego.pdf (1,3MB)

1.03.2011 Prezentacja „Zakres Modernizacji Trasy W-Z” prowadzi analizę planowanego zadania przebudowy linii tramwajowej Widzew – Retkinia. Zrozumienie możliwości i okoliczności projektu, identyfikacja problemów i na tej podstawie – poszukiwanie rozwiązań, czyli systemowe podejście do problemu tak rzadkie w chaotycznym procesie inwestycyjnym w Łodzi. http://iptlodz.org/blog/wp-content/uploads/2011/03/Zakres-modernizacji-trasy-WZ-zalecenia-wersja-z-komentarzem.pdf(8,9MB)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Działania i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.