Budżet Obywatelski – nasze projekty

Do realizacji z Budżetu Obywatelskiego zgłosiliśmy 3 projekty, które mają poprawić podróżowanie transportem zbiorowym i komfort pieszych – bodaj najbardziej zapomnianych użytkowników łódzkich ulic. Chcemy częstszego kursowania linii nocnych, wyrównania kursowania linii 15 i 15A w weekendy oraz wymalowania dodatkowych przejść dla pieszych w najbardziej uczęszczanych miejscach. To, czy projekty zostaną zrealizowane zależy tylko od Państwa poparcia!

propozycje2
Wszystkie trzy zgłoszone przez nas projekty to zadania ogólnomiejskie – wykraczają poza granice jednej dzielnicy. Znajdziecie je Państwo na karcie do głosowania pod następującymi numerami i nazwami:

Głosowanie odbywać się będzie od 21 do 29 września:
- przez internet
- w przygotowanych lokalach (po 3 w każdej dzielnicy)
- korespondencyjnie
Głosować można na 5 projektów ogólnomiejskich i 5 realizowanych w dzielnicy, w której się mieszka (nie trzeba być zameldowanym w Łodzi).
Szczegóły dotyczące głosowania znajdziecie Państwo na stronie poświęconej Budżetowi Obywatelskiemu: http://budzet.dlalodzi.info/

Szczegóły każdego z projektów przedstawiamy w osobnych wpisach. Zapraszamy do lektury, aby mieli Państwo pewność, że warte są Państwa wsparcia. Polecamy Państwa uwadze także inne projekty poświęcone transportowi publicznemu i pieszemu, zieleni miejskiej, podnoszeniu estetyki placów i ulic. Wyłącznie od Państwa głosów zależy na co wydane zostaną publiczne pieniądze.

glosowanie_male
Ten wpis został opublikowany w kategorii Działania i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.