Zasady korzystania z witryny

Witryna iptlodz.org utrzymywana jest wyłącznie siłami i środkami członków stowarzyszenia IPT i stanowi jeden ze środków realizacji celów statutowych stowarzyszenia. Witryna oparta jest na szablonie WordPress i korzysta z dostępnych w nim metod administrowania stroną. Zapraszając do jak najpełniejszego korzystania z witryny prosimy jednocześnie o uszanowanie podstawowych zasad współżycia społecznego.

Prawa autorskie

Wszelkie materiały dostępne na stronie objęte są prawami autorskimi. Jeśli nie zaznaczono inaczej, treść wpisu oraz wszelkie dołączone materiały stanowią własność intelektualną autora wpisu. Treść publikacji może być wykorzystana zgodnie z powszechnie przyjętymi zasadami dotyczącymi własności intelektualnej. Cytowanie zawartości strony jest mile widziane pod warunkiem umieszczenia odnośnika do cytowanego wpisu, lub wyszczególnienia adresu pod jakim się on znajduje w sposób przyjęty dla danej formy publikacji. Wykorzystanie publikowanych fotografii wymaga wyrażenia zgody przez jej właściciela. Wykorzystanie materiałów znajdujących się na stronie do celów komercyjnych jest zabronione. Umieszczony na witrynie Społeczny Projekt Komunikacji Miejskiej jest koncepcyjną całością i nie może być w części ani całości wykorzystywany bez wyraźnej zgody autorów, w szczególności celem świadczenia usług projektowych bądź doradczych.

Komentarze

Gorąco zachęcamy Państwa do dzielenia się swoimi opiniami na temat zawartości strony i poruszanych tematów. Administratorzy strony każdorazowo sprawdzają komentarze umieszczane przez użytkowników. Komentarze zawierające spam, treści wulgarne bądź niezgodne z prawem, a także pozbawione wartości merytorycznej będą bezwzględnie usuwane. Wszystkie pozostałe komentarze będą się pojawiać w momencie zaakceptowania przez administratora. Nie usuwamy komentarzy sprzecznych z naszymi poglądami, ale jednocześnie przypominamy, iż komentarz wyraża wyłącznie pogląd autora, a nie administratorów witryny. Dokładamy starań aby komentarze nie ukazywały się z większymi opóźnieniami. Zastrzegamy sobie możliwość edycji komentarza w zakresie poprawienia błędów ortograficznych lub usunięcia wyrazów wulgarnych; poza tymi przypadkami nie ingerujemy w treść komentarzy. Data i godzina figurujące przy komentarzu określają moment jego przesłania przez autora, nie zaś akceptacji przez administratorów.

Aktualizacja artykułów

Staramy się, aby poszczególne artykuły miały charakter trwały. Co do zasady nie usuwamy umieszczanych na stronie artykułów. W przypadku, gdy zaistnieją okoliczności nieznane w momencie pisania artykułu a znacząco wpływające na jego znaczenie możemy wprowadzać uzupełnienia w starszych wpisach. Będziemy się jednakże starali, aby można było je łatwo rozróżnić, a tym samym dotrzeć zarówno do najbardziej aktualnej informacji, jak i początkowej wersji wpisu.

Więcej informacji na temat struktury treści i poruszania się po stronie znajdą Państwo we wpisie Nowe logo, nowa strona, nowa energia.

Życzymy przyjemnej lektury!

Możliwość komentowania jest wyłączona.