Zawieszamy akcję „Oddajcie nam tramwaje”

Drodzy fani!
Podjęliśmy decyzję o zawieszeniu zbiórki podpisów pod uchwałą obywatelską „oddajcie nam tramwaje”. W najbliższych tygodniach zmienią się zasady zgłaszania obywatelskich projektów uchwał. Po zmianie wystarczy co prawda 1000 podpisów, ale inna będzie procedura zgłaszania, więc już zebranych podpisów nie będziemy mogli użyć! Kontynuując zbiórkę ryzykowalibyśmy, że za kilka – kilkanaście dni, po uprawomocnieniu się zmian, zostaniemy z dodatkowymi podpisami, które i tak nie będą ważne.

Zależy nam natomiast, aby jak najszybciej złożyć projekt po wejściu w życie zmian. Będziemy starać się, aby wymagane 1000 podpisów zebrać błyskawicznie – w tydzień od opublikowania nowych zasad. Oczywiście będą to mogły być podpisy tych samych osób co dotychczas, tylko trzeba je będzie zebrać na nowych formularzach i poprzedzić zgłoszeniem zbiórki w urzędzie. Dlatego prosimy Was o deklarowanie ile podpisów będziecie mogli zebrać „od ręki”. Ilość nie jest ważna. Może to być tylko własny podpis. Najważniejsze jest, aby były to głosy poparcia, co do których będziemy mieć 100% pewności.

Do niektórych z Was mamy namiary mailowe, ale jeśli nie zostawialiście kontaktu do siebie, to dajcie znać w komentarzach, prywatnych wiadomościach albo mailowo (oddajcie.tramwaje [małpa] gmail.com) czy możemy liczyć na Wasze podpisy. Pozwoli to nam oszacować ile będziemy musieli „dozbierać” na ulicy i zmobilizować siły do tej zbiórki.

Serdecznie dziękujemy za wszelką Waszą dotychczasową i przyszłą pomoc!

zawieszona
Ten wpis został opublikowany w kategorii Działania i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.